Botanická trička Muži

Zapomeňte na stereotypy – příroda a elegance mohou jít ruku v ruce, a to dokazuje naše pánské tričko Florant. Tento kousek oděvu přináší do každodenního outfitu muže nejen pohodlí, ale i špetku přírodního umění. Své místo si najde v šatníku každého muže, který si potrpí na originalitu a má v srdci zahradnictví či jen prostou lásku k přírodě.

Design trička je inspirován svěžestí a rozmanitostí zahrady. Květinový motiv v černobílé barvě dodává tričku unikátní a moderní vzhled, který zaujme na první pohled. Navíc díky bílé základní barvě se tričko stává snadno kombinovatelným s jakoukoliv další součástí vašeho šatníku, ať už jde o džíny, kraťasy nebo dokonce oblekové kalhoty pro neformální příležitosti.

Kvalitní bavlněný materiál zajišťuje, že se v tričku budete cítit pohodlně po celý den. Bavlna je prodyšná a příjemná na dotek, takže tričko Florant je ideální volbou pro teplé letní dny strávené venku nebo při práci na zahrádce.

V tomto tričku se stane každý muž šarmantním vyslancem přírody, ať už se vydá na procházku městem, piknik v parku nebo na setkání s přáteli.

Buďte stylový a zároveň oslavujte krásu přírody s tričkem Florant, které se stane vaším věrným společníkem na každém kroku.

Nahoru
Další produkty
9 položek celkem
Banner barva
Základní trička u nás
barevné doplňky u vás
Květinová vůně
Trička s voňavým dárkem
Voňavý květinový dárek u vybraných dámských triček
Dárek zdarma
Doprava zdarma od 1200,-
Doručení
Originální květinová trička na bílém nebo černém podkladu
trička Florant pro okouzlující dojem
metr motiv
Kvalitní odolný potisk vel. á 30x20cm (v,š)
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení
Doručení v nejkratším možném termínu
na jakékoliv místo nejen přes Českou poštu
Zpět do obchodu